O nas

Kontakt telefoniczny

Zakład Stolarski Tomasz Popiołek

Jesteśmy rodzinną firmą, która swoją działalność rozpoczęła w 1989 roku. Działamy wyłącznie w oparciu o wartości, tradycje i długoletnie doświadczenie przekazywane z pokolenia na pokolenie, co przekłada się na stabilność i trwałość naszego przedsiębiorstwa.

Lokalne początki  z czasem przerodziły się w udane realizacje ogólnopolskie, a nawet zagraniczne. Natomiast niewielki zakład stolarski w Radomsku (woj. łódzkie) na przestrzeni lat ewoluował do rozmiarów wielkoformatowej hali produkcyjnej z nowoczesnym parkiem maszynowym, mogącym zaspokoić wszystkie potrzeby produkcyjne, a także sklep stacjonarny w Warszawie (woj. mazowieckie).

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji mebli według indywidualnych potrzeb Klienta, z dbałością o najmniejsze detale. Wykonujemy meble na wymiar z wysokiej jakości materiałów i komponentów, które pełne są efektownych, a zarazem funkcjonalnych rozwiązań.

Oferujemy szeroki wachlarz mebli, takich jak:

  • meble kuchenne,
  • meble łazienkowe,
  • szafy i garderoby,
  • zabudowy,
  • meble pokojowe,
  • fronty meblowe.

Własne zaplecze produkcyjne, w tym centrum frezarskie CNC, a także wykwalifikowani i doświadczeni Specjaliści w dziedzinie doradztwa, projektowania mebli i stolarstwa zapewniają wysoką klasę, trwałość i estetykę oraz tworzą gwarant jakości naszych usług.

MebDąb - najwyższy wymiar jakości.

zadowolonych Klientów
0 +
lat doświadczenia
0 +
wykonanych zleceń
0 +

Zobacz, jak wiele możliwości oferujemy naszym Klientom

Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią, gdzie ani jedno zdjęcie nie jest przypadkowe. Każde z nich jest wynikiem naszej pracy i zaangażowania – pochodzą one z realizacji u Klientów, którzy nam zaufali.

Scroll to Top